Dukai Miklós, önkormányzatokért felelős államtitkár úrral és a térségünk kistelepüléseinek polgármestereivel tartottunk megbeszélést a közös ügyeinkről, feladatainkról és a településeket érintő legfontosabb kérdésekről
Különösen fontosak az ehhez hasonló találkozások, hiszen kiváló alkalmat nyújtanak arra, hogy felmérjük a következő időszak nehézségeit és lehetőségeit.
Közös munkával, szorosan együttműködve a jövőben is azon leszünk, hogy még tovább erősítsük a településeket és a térségünket.
Hajrá Bácska!
Gratulálok a végzett nyolcadikos tanulóknak, a középiskolai tanulmányaikhoz pedig sok sikert kívánok!
Mindszenty József hercegprímás élete az emberek és a haza szolgálatáról szólt, és arról, hogy a hit és a szeretet ereje győzedelmeskedhet a gyarlóság és a kegyetlenség felett.
XIII. Mária-szoborvivők Felső-Bácskai Találkozója Vaskúton.